KOSZYCE WIELKIE 
UL. PÓŁNOCNA 

70-75M² powierzchni domu

30-80m² powierzchni OGRÓDKA

znakomita lokalizacja

wysoki standard

PÓŁNOCNA APARTAMENTY powstały w odpowiedzi na potrzeby osób , które marzą o własnym komfortowym mieszkaniu w spokojnej dzielnicy, z wygodnym i szybkim dostępem do pełnej infrastruktury miasta. Inwestycja obejmuje trzy budynki dwulokalowe w zabudowie szeregowej czyli łącznie 6 apartamentów.
Lokale na parterze o powierzchni od 70 m2 – 72 m2 to przestronne 3-pokojowe mieszkania z otwartym salonem i kuchnią oraz 2 ustawnymi sypialniami wraz zagospodarowanym miejscem do przechowywania.
Do każdego apartamentu na parterze przynależy indywidualny ogrodzony ogródek, który stanowić będzie idealną przestrzeń do wypoczynku na świeżym powietrzu i spędzania czasu z rodziną.

Lokale na piętrze to mieszkania o powierzchni od 73-75m2, posiadające przestronny salon z kuchnią, 2 sypialnie , wygodną łazienkę oraz dodatkowo możliwość zagospodarowania miejsca do przechowywania na klatce schodowej. Do każdego apartamentu na piętrze przypisane są dwa kameralne balkony: jeden od strony strefy dziennej , drugi natomiast od strony części sypialnianej.

Budynki wykonano z wysokiej klasy materiałów budowlanych i sprawdzonych technologii. Nowoczesna, elegancka architektura oraz funkcjonalny układ pomieszczeń sprawią, że każdy domownik znajdzie idealną przestrzeń dla siebie.

Zadbano o odpowiednią izolację termiczna i akustyczną, ogrzewanie podłogowe na całości powierzchni mieszkań, instalacje chłodniczą przygotowaną pod montaż klimatyzatorów, instalacje wentylacji mechanicznej – rekuperacje

PÓŁNOCNA APARTAMENTY będzie doskonałym wyborem dla osób ceniących sobie wysoki standard wykonania oraz położenie w kameralnym miejscu blisko miasta.

Termin realizacji inwestycji  – SIERPIEŃ 2022

Północna_logo_białe_tło_(1)

• blisko drogi E4 – wylotówka na Kraków
1100 m od szkoły podstawowej
• 900 m od przedszkola
• 600 m do sklepy spożywczego
• kilka minut samochodem do centrum miasta

Północna Apartamenty to inwestycja położona przy ul. Północnej w Koszycach Wielkich. Atutem jest również bliskość atrakcyjnych terenów zielonych oraz miejsc rekreacji dla całej rodziny. Dla miłośników aktywnej formy spędzania czasu w okolicy liczne trasy piesze i rowerowe

RESIDENCE BED/BATH SQ. FT. SALE PRICE RENT PRICE FLOOR PLAN
A - PARTER70,21 M246,44M2ZAPYTAJ O CENĘ

ZAJĘTE

View Now
A - PIĘTRO73,96 M2ZAPYTAJ O CENĘ

ZAJĘTE

View Now
B - PARTER72,01 M231,07m2ZAPYTAJ O CENĘ

ZAJĘTE

View Now
B - PIĘTRO75,53 M2ZAPYTAJ O CENĘ

ZAJĘTE

View Now
C - PARTER70,21 M284M2ZAPYTAJ O CENĘ

ZAJĘTE

View Now
C - PIĘTRO73,96 M2ZAPYTAJ O CENĘ

WOLNE

View Now

Przesuń tabelę, aby zobaczyć więcej

Wizualizacje mają charakter poglądowy. Przedstawione elementy mieszkania, materiały wykończeniowe, urządzenia elektryczne, sanitarne nie stanowią wyposażenia lokalu, a ich rozmieszczenie jest przykładowe.
Na etapie projektu wykonawczego i realizacji obiektu mogą wystąpić korekty w powierzchni lokali i układzie ścian.

JESTEŚ ZAINTERESOWANY ?
POPIELA INWESTYCJE
SKONTAKTUJ SIE Z NAMI

Dane Firmy

Adres:

Biuro Popiela
ul. Stroma 28a
33-111 Koszyce Wielkie

Telefon:

509 558 980

Telefon:

694 436 268

WSPARCIE KREDYTOWE:

Kontakt:

Karolina Słupek
ekspert ds. kredytów
telefon:  798 164 215

Część_2.2  close-link
  close-link
  close-link
  close-link
  close-link
  close-link
  PHP Code Snippets Powered By : XYZScripts.com