KOSZYCE WIELKIE
UL. STROMA

70-76M² powierzchni domu

67-91 m² powierzchni OGRÓDKA

znakomita lokalizacja

wysoki standard

STROMA APARTAMENTY to przestronne apartamenty zlokalizowane w budynku mieszkalnym przy ulicy Stromej w Koszycach Wielkich. Budynek składa się z 4 apartamentów ( 2 na parterze i 2 na piętrze) każdy z dostępem do własnego ogródka.
Lokale na parterze o powierzchni 70 m2 to przestronne 3-pokojowe mieszkania z otwartym salonem i kuchnią, z 2 ustawnymi sypialniami i wygodną łazienką.
Do każdego apartamentu na parterze przynależy taras oraz indywidualny ogrodzony ogródek, który stanowić będzie idealną przestrzeń do wypoczynku na świeżym powietrzu i spędzania czasu z rodziną. Front inwestycji od ulicy Stromej zostanie ogrodzony betonowym ogrodzeniem, co sprawi że ogródki będą miały bardziej kameralny charakter

Lokale na piętrze to mieszkania o powierzchni 75 m2 i 76 m2, posiadają przestronny salon z kuchnią z wyjściem na balkon, 2 sypialnie, wygodną łazienkę oraz dodatkowo przestronny strych, który zaadoptować możemy na miejsce do przechowywania bądź na dodatkową przestrzeń użytkową /bawialnię, miejsce do pracy/
Niewątpliwym atutem mieszkań na piętrze jest fakt, iż do każdego lokalu przynależy indywidualny ogródek z wykończonym tarasem.

Budynek wykonano z wysokiej klasy materiałów budowlanych i nowoczesnych sprawdzonych technologii.
Nowoczesna, elegancka bryła w kolorach bieli i szarości, dach pokryty nowoczesną blachą na rąbek, duże przeszklenia oraz funkcjonalny układ pomieszczeń sprawią, że każdy domownik znajdzie tu idealną przestrzeń dla siebie.

Zadbano o odpowiednią izolację termiczną i akustyczną, ogrzewanie podłogowe na całości powierzchni mieszkań, instalację chłodniczą przygotowaną pod montaż klimatyzatorów, instalacje wentylacji mechanicznej – rekuperacje.
Każdy apartament posiada odrębną bramkę wejściową wraz z ogrodzonym terenem, dojście do domu wykonano z kostki brukowej.
Ponadto do każdego lokalu przynależą 2 miejsca parkingowe, a podjazdy wykonane zostały z utwardzonego klińca z obrzeżami.

STROMA APARTAMENTY będą doskonałym wyborem dla osób ceniących sobie wysoki standard wykonania oraz położenie blisko miasta. Zielona przestrzeń wokół domu będzie wspaniałym miejscem wypoczynku i rekreacji dla całej rodziny.


Termin zakończenia realizacji inwestycji – PAŹDZIERNIK 2021

• blisko drogi E4 – wylotówka na Kraków
1100 m od szkoły podstawowej
• 900 m od przedszkola
• 600 m do sklepy spożywczego
• kilka minut samochodem do centrum miasta

Przesuń tabelę, aby zobaczyć więcej

RESIDENCE BED/BATH SQ. FT. SALE PRICE RENT PRICE FLOOR PLAN
A1 - PARTER70,39 M2365 000ZŁTitle 467 M2 View Now
A2 - PIĘTRO75,70 M2385 000ZŁTitle 487 M2 View Now

Przesuń, aby zobaczyć więcej

RESIDENCE BED/BATH SQ. FT. SALE PRICE RENT PRICE FLOOR PLAN
B1 - PARTER71,40 M2365 000ZŁTitle 4- View Now
B2 - PIĘTRO76,47 M2385 000ZŁTitle 491 M2 View Now

Wizualizacje mają charakter poglądowy. Przedstawione elementy mieszkania, materiały wykończeniowe, urządzenia elektryczne, sanitarne nie stanowią wyposażenia lokalu, a ich rozmieszczenie jest przykładowe.
Na etapie projektu wykonawczego i realizacji obiektu mogą wystąpić korekty w powierzchni lokali i układzie ścian.

JESTEŚ ZAINTERESOWANY ?
POPIELA INWESTYCJE
SKONTAKTUJ SIE Z NAMI

Dane Firmy

Adres:

Biuro Popiela
ul. Stroma 28a
33-111 Koszyce Wielkie

Telefon:

509 558 980

Telefon:

694 436 268

WSPARCIE KREDYTOWE:

Kontakt:

Karolina Słupek
ekspert ds. kredytów
telefon:  798 164 215

Część_2.2  close-link
  close-link
  close-link
  close-link
  close-link
  close-link
  PHP Code Snippets Powered By : XYZScripts.com